כל שירותי ההובלה בכל זמן ובכל עת (לא כולל שבת ומועדי עם ישראל)

אנו מספקים את כל סוגי שירותי ההובלה והשינוע וכמו כן שירותי נלווים כגון פינוי דירה ריהוט דירה הובלות של בתים שלמים וחלקיים הובלות קטנות וגדולות וכל זה ברגעים שאתם צריכים אותנו במיוחד

מוביל אחראי ואמין בזמינות גבוהה

בואו ותיהנו משירות של מוביל איכותי ומקצועי באזורכם! הרגישו בנוח לצלצל ולקבל שירות אדיב ומקצועי שניתן על ידי אנשי צוות שמכירים את תחום ההובלות שנים רבות וברזומה שלהם הובלות ענק והובלות מורכבות בכל רחבי הארץ .

מומלצי הדירוג 

חשוב לציין כי אנו באליה הובלות נהנים מהמלצות רבות ומדורגים כמובילים מומלצים. חוות הדעת המתפרסמות מעת לעת בשלל המקומות כגון: פייסבוק, גוגל, מדרג ועוד, מחמיאות לנו מאוד וכיום אנו שמחים לבשר כי אנו מומלצי 5 כוכבים בכל הקטגוריות. ההמלצות וחוות הדעת המחמיאות שאנו מקבלים הם פרי עמל של שנים רבות בתחום ושירות מעל ומעבר למצופה. למותר לציין כי אנו מספקים גם אחריות מלאה ולכן יכולים להכריז על עצמינו כחברת הובלות עם אחריות 100% למוצרים שלכם הכל על מנת שאתם תוכלו להעביר איתנו את הבית או להוביל את המשרד שלכם במהירות, ביעילות, וללא כאבי ראש כלל.

אליה הובלות. שמחים תמיד לתת לכם שירות מקצועי ואמין.

גם אם אתם פתאום זקוקים לחברת שינוע או חברת העמסות וכמו כן חברה המספקת שירותי אריזה ופריקה אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שנספק לסכם פתרונות שינוע והובלה איכותיים. ברצונכם ליצור קשר עם חברת הובלות שתוכל לקחת ממכם קו חלוקה? אנו הכתובת. התקשרו עוד היום ותהנו מצוות מובילים שעומדים בלוחות הזמנים. זמנים אצלנו זה קודש ואנו עושים ניתוח מסלול מקיף לפני שאנו אומרים ללקוח את הערכת הזמן שלנו ובה אנו עומדים בדייקנות מקסימלית. אל תוותרו על מוביל מעולה באזור המרכז איזור הדרום או בכל מקום אחר!

מחכים לשיחה מכם :)

אליה הובלות

הובלות מסביב לשעון

הובלות מסביב לשעון 24/6

מוביל מעכשיו לעכשיו חברת הובלות זמינה

חברת ההובלות שלנו זמינה מסביב לשעון וערוכה לספק לכם שירות התקשרו עכשיו

שאלות נפוצות

מה זה אומר 100% אחריות?


כשאנו אומרים 100% אחריות אנו מתכוונים לכך שכל הובלה זוכה ליחס אישי ופיקוח ובמידה ונפגע חפץ כתוצאה מרשלנות שלנו הלקוח יהנה מהחזר כספי מלא ומיידי לשביעות רצונו.
ספרו לי על העמידה בלוח הזמנים


שנים ארוכות בעולם ההובלות הקנו לנו מוניטין של חברה העומדת בלוחות הזמנים שהיא קובעת עם לקוחותיה. (כל זאת בזכות הכרות טובה שלנו עם הכבישים ותכנון עבודה מוקפד.) במילים אחרות הכל כדי שההובלה שלכם תצא ותגיע בזמן למחוז חפצכם!
מה המחיר של הובלה


מחיר הובלה משתנה בהתאם לגודל ההובלה, השירותים הנלווים אם יש (למשל פירוק רהיטים במשרד), מרחק ההובלה והקומות (אם אין מעלית) כעקרון אנו חרטנו על דגלנו להציע עבודה איכותית במחירים הוגנים לכל. אתם מוזמנים להתקשר אלינו בכל עת (לא כולל שבת ומועדי ישראל) ולברר איתנו עלויות. מחכים לשיחה ממכם :) אליה הובלות

אליה הובלות
- קל להזמין הובלה -

הטופס נשלח בהצלחה

הובלות