מנוף הרמה סולם אליה הובלות

מנוף הרמה

מחיר מנוף הרמה, מידע בנושא ופרטים נוספים.

במאמר תמצאו סקירה הנוגעת להובלה הדורשת מנוף הרמה וגם  טיפים לחסכון בזמן וכסף.

בהובלות רבות המתבצעות בקומות גבוהות או בבתים צפופים במיוחד עולה צורך בשירותי מנוף הרמה.
מנוף הרמה הוא בעצם דרך פשוטה ויעילה להובלת רהיטים וחפצים לקומות גבוהות במיוחד או לבתים בהם נדרשת הובלה כאשר אין בבניין מעלית או לחלופין המעלית קטנה מידי מלהכיל את החפצים. סיבה אפשרית נוספת לשימוש במנוף הרמה היא כאשר אנו לא מעוניינים לתפוס את המעלית לשכנים, או לחלופין במידה ואנו רוצים לקצר מאד את משך ההובלה על ידי שימוש במנוף הרמה כפתרון להובלה שלנו.

מה עדיף: עבודת סבלות או עבודת מנוף?


במרבית ההובלות המתרחשות בבתים פרטים מתרחשת עבודת סבלות במהלכה הסבלים של חברת ההובלות שלכם מניידים את הרהיטים והחפצים על גבם, או בעזרת ציוד עזר כדוגמת עגלות משא ורתמות ובעצם סוחבים אותו אל המשאית שלנו. אם בעבר כאשר היינו עוברים דירה הסבלים היו צריכים לשבור את הראש כיצד להעביר למשל ספה או מזנון גדול בחדר המדרגות והפתרון בדרך כלל היה הובלה איטית מאד על מנת לשמור על החפצים או לחלופין צורך בפירוק הרהיטים על מנת שניתן יהיה להעביר אותם בקלות - דבר שצורך זמן רב גם כן היום מנוף ההרמה מספק לנו פתרון אלגנטי ויעיל. אין צורך עוד בהפעלת כח רב על הרהיטים ובסיכונם בחדר המדרגות. בעזרת עבודה מקצועית ניתן להוריד אותה ישירות מהמרפסת או מהחלון על ידי העמסתם אל משטח מנוף ההרמה שלנו!


והמחיר של מנוף הרמה? -זול במיוחד!


המחיר נגזר כתוצאה ממשתנים מסוימים שנפרט בהמשך אבל כעקרון נאמר שיש מנוף הרמה קטן ויש מנוף הרמה גדול ומחירים בהתאם. למנוף הרמה קטן נזדקק כאשר מדובר בקומה נמוכה ולמנוף ההרמה הגדול נצטרך כאשר מדובר בהובלה מקומה גבוהה. כמו כן יש לקחת בחשבון את כמות הפריטים אותם אנו נדרשים להוביל בעזרת מנוף ההרמה שלנו.

מנוף הרמה מחיר


איך מחשבים מחיר של מנוף הרמה?


דבר ראשון יש לקחת בחשבון שהובלה עם מנוף הרמה בירושלים או בכל מקום אחר תעלה לכם קצת יותר כסף מהובלה ללא מנוף הרמה כלל, וזאת עקב הצורך לעבוד עם בעל מקצוע נוסף / הצורך של חברת ההובלות לספק לכם שירות זה.
למעשה, כאשר אתם עובדים מול חברת הובלות כדוגמת החברה "אליה הובלות" אתם יכולים לצפות כי המחיר של מנוף ההרמה (תמחור שעתי) יתווסף לעלות הכללית של ההובלה כך שלא תצטרכו לשלם בנפרד לבעל המקצוע אחר ולמעשה תקבלו את כל שירותי ההובלה שלנו בתצורת all in one - אנו באליה הובלות דואגים לכל הכאב ראש ופוטרים אתכם מהצורך לעבוד עם כמה בעלי מקצוע. - הובלה עם מנוף הרמה - עושים בזול עם אליה הובלות.

מנופי הרמה להרמת פרטים כבדים (כגון חומרי בניין)


לעיתים אנו מתבקשים לספק שירותי הובלה בעזרת מנוף לשיפוצניקים או לחברות בנייה שמעוניינות להוביל את חומרי הבניין לקומה גבוהה ולמעשה זקוקות לחברת הובלות שתבצע עבורכם הובלת חומרי בנייה לקומות גבוהות - אנו נעשה זאת בשמחה. המשאיות וכלי הרכב שלנו יעמדו לשירותיכם ואנו נוביל עבורכם את חומרי הבניין לקומה המיועדת בעזרת מנוף הרמה במהירות וביעילות בין אם מדובר בהובלה בעזרת מנוף הרמה מתקפל (זרוע) ובין אם מדובר במנוף הרמה שרשרת שמכונה לעיתים 'מנוף הרמה סולם' - אנו נבחר עבורכם (או לבקשתכם) את מנוף ההרמה המתאים לשביעות רצונכם המלאה וכמובן במחיר מעולה.

למעשה בצורה זו תובילו בקלות!
ניסיון של מעל ל10 שנים בתחום ההובלות וביצוע אלפי עבודת הובלה באמצעות מנוף הרמה הוכיחו כי הובלות אלו מתבצעות בקלות ובמהירות והן מועדפות ביותר הן על ידי הלקוחות והן על ידי צוות העובדים וזאת מכיוון שמנוף הרמה מספק חווית הובלה פשוטה, מהירה, וכמובן עם בטיחות מקסימלית למוצרים שלכם.

הובלה ללא מעלית


מעוניינים לבצע הובלה אך אין מעלית? המנוף שלנו יעמוד לשירותכם
בין אם מדובר בהובלת פסנתר מקומה גבוהה או למשל הובלת כורסא בבניין ללא מעלית וכמו כן הובלת ספה בחדר מדרגות צר  - מנוף ההרמה יכול להיות פתרון מומלץ וטוב במיוחד עבורכם!
התקשרו עכשיו. אליה הובלות - 052-780-5157


מנוף הרמה לפינוי משרדים


מעבר ללקוחות הסטנדרטים בהם אנו נתקלים, לא פעם אנו מתבקשים על ידי חברות לספק להן שירותי הובלת משרדים מקומות גבוהות ולעיתים אף במגדלים.
למעשה בדרך כלל בבנייני משרדים נהוג להתקין מראש מעליות רחבות וגבוהות המסוגלות להכיל את כל הרהיטים שלכם אך קורה מידי פעם להיתקל במקומות בהם המעלית אינה מסוגלת לבצע עבורנו את הורדת הפריטים ומצריכה אותנו בשירותי הובלת משרדים עם מנוף הרמה כדוגמת הובלת מוצרי חשמל קומה גבוהה או הובלת ציוד משרדי ומחשבים מקומה גבוהה ללא מעלית - אנו נעשה זאת עבורכם בצורה פשוטה וקלילה כדי שתוכלו לחזור לשגרת עבודה מהירות ומבלי לפגוע בשעות העבודה ותפוקה שלכם.

פלוסים של עבודה עם מנוף הרמה:


+ הובלה שקטה מאד שתציג אתכם כדיירים מתחשבים בבניין החדש שלכם ותשאיר רושם טוב על השכנים הוותיקים שלכם
+ הובלה מהירה שתקצר את משך התהליך ותגרום לכם לסיים עם הפרויקט מוקדם מהצפוי
+ משאירים את המעלית פנויה ולא תופסים אותה למשך זמן רב
+ שמירה על החפצים שכעת לא יצטרכו לעבור במקומות כמו חדר מדרגות ארוך וכו'


ניתן לומר שהובלה באמצעות מנוף הרמה היא בעלת יתרונות רבים ואין שום סיבה לא לקחת אותם בשתי ידיים!

מנוף הרמה לרהיטים

 

כמו שמנוף הרמה יכול לעזור לנו בהרמה והורדת מוצרי חשמל כבדים כך גם הוא יכול להיות שימושי מאד בעת הובלת רהיטים מקומה גבוה ובעצם לסייע לנו בהורדת והרמת רהיטים כבדים בקלות וללא מאמץ וכמובן במחיר מצויין
ההרמה היא לגובה רב בהתאם לקומה נספק את מנוף ההרמה המתאים.

פריטים שנהוג להוביל בעזרת מנוף הרמה
בין החפצים אותם נהוג להניף תוך שימוש בנוף הרמה סולם או מנוף הרמה זרוע ניתן למנות:
הרמת חומרי בניין לקומה גבוהה
הנפת חומרי איטום לגג הבניין
הרמת דודי שמש לגגות
העלאת קולטי שמש לגג הבניין בעזרת מנוף

הובלת פסנתרים
ועוד


שימו לב כי המחיר השעתי של מנוף הרמה זרוע יהיה יקר יותר ממחיר שעתי של מנוף הרמה סולם.

איך לחסוך כסף בהזמנת מנוף הרמה.
כיוון שמחירו של מנוף ההרמה הוא מחיר שעתי, כל פעולה שתבצעו שתקצר את ממשך השימוש במנוף ההרמה תחסוך לך כסף ולכן כדאי להכין מראש את השטח ולא לבזבז אף דקה.


טיפים פרקטיים יותר:


1. מצאו חניה למוביל ולמנוף ההרמה מבעוד מועד
2. ארזו את כל הפרטים שאתם מעוניינים להוריד עם מנוף ההרמה והכינו אותם לתזוזה
3. קרבו את החפצים הנ"ל את המרפסת או אל החלון ממנו תתבצע ההעמסה אל המנוף

מה לעשות אם אין חנייה פנויה
במצב שכזה המנוף יתעכב ולכן כדאי למנוע את הסיטואציה הזו מבעוד מועד על ידי הגעה מוקדמת למקום ותפיסת החנייה בכדי להימנע ממצב של דפיקות על דלתות השכנים - דבר שבלית ברירה כדאי לעשות גם אותו. במקרה של רכב שאתם לא מצליחים לאתר את הבעלים שלו ניתן להתקשר למשטרת ישראל והיא תעשה את מרב המאמצים ליצור קשר עם בעל הרכב.

- כאמור, כל זאת מומלץ לעשות מראש ועוד לפני הגעת המנוף והמשאית.

מנוף הרמה במקומות צרים

 

שימו לב שבדרך כלל מנופי הרמה מורכבים על משאיות רחבות למדיי ולא יכולים להיכנס לכל סימטא ובמיוחד בשביל זה קיים הפתרון של מנוף הרמה נגרר שמורכב על תושבת צרה יותר ומתאים לסמטאות צרים. חשוב לציין זאת בפני המוביל ולבקש את השירות הזה מבעוד מועד בשביל מנוע מפח נפש.

 

מה לבדוק בהובלה עם מנוף


בהובלה המבוצעת בעזרת מנוף הרמה חשוב לבדוק כמה דברים ובניהם: 
1. שקיים מקום ממנו ניתן להוריד/להעלות את הדברים בבטחה (מרפסת או חלון רחב
2. שיש חנייה מתאימה למנוף ולמשאית
3. שיש למוביל רישיון ומביטוח בעת הפעלת המנוף

איך משווים הצעות מחיר להובלת מנוף?

 

על מנת להשוות הצעות מחיר התקשרו למספר 052-780-5157 או שלחו לנו הודעה בווצאפ. תוך זמן קצר תקבלו מאיתנו הצעת מחיר מנצחת אותה תוכלו להשוות מול כל חברה אחרת

מנוף הרמה מכונה לעיתים מנוף סולם - זה המקום לציין כי אנו מספקים שירות מנוף סולם במחיר הטוב בישראל
הערים בהם נדרשנו לספק שירות בתדירות הגבוהה ביותר הן
רחובות - שם אנו מאפשרים לכם לשכור שירות מנוף הרמה ברחובות במחיר פצצה - מנוף הרמה ברחובות והסביבה (הובלות ברחובות)
במרכז - עקב הפיתוח העירוני המואץ באזור המרכז ובניית מרחבים אורבניים מודרניים בבניינים רבי קומות לא פעם אנו מתבקשים להוביל בעזרת מנוף הרמה במרכז וכמובן שתצמיד עושים זאת בשמחה - שירות זה כולל כסטנדרט מנוף הרמה במרכז הארץ לרהיטים חומרי בנייה ומוצרי חשמל
בת ים - עקב הקרבה לים ורצון של קבלנים רבים לבנות דירות בגובה שיאפשר ליהנות מן הנוף בבת ים ישנם בתים רבים בקומות הגבוהות ועקב כך נצרכים לא פעם לשירותי מנוף הרמה בבת ים ובעצם מעוניינים לקבל הובלה בעזרת מנוף סולם בבת ים והסביבה במחיר מעולה - דרך מעולה לקבל הצעת מחיר משתלמת להובלה היא להכנס למחשבון הובלות שלנו
חדרה - אנו מספקים שירותי  מנוף הרמה בחדרה והסביבה לטובת הובלה מקומה גבוהה בחדרה בין אם מדובר בדירה או במחסן
ראשון לציון - שירותי מנוף הרמה בראשון לציון במחיר הוגן תמצאו כאן אצלנו באתר של אליה הובלות
רמת גן - גם ברמת גן תפגשו בצוות האיכותי שלנו שיספק לכם שירותי מנוף הרמה במחיר מעולה ובשירות אדיב ויעיל
חיפה - בין אם מדובר במגדלים של חיפה המשמשים למגורים ובין אם מדבר במשרד הממוקם באחד מהם אנו נספק עבורכם שירותי מנוף הרמה בחיפה תוך זמן קצר בזמינות מידית ובמחיר יוצא דופן שלא כדאי לפספס
אשקלון - התושבים האשקלונים ידועים בפדנטיות שלהם וברצון שכל ההובלה תתרחש בצורה בטוחה וקצרה ושימוש במנוף הרמה הוא פתרון מעולה לשם כך. אנו מספקים שירותי מנוף הרמה באשקלון והסביבה במחירים ללא תחרות ובשירות מעולה שלא תפסיקו להמליץ עליו לחברים

 

מנוף הרמה בתל אביב

 

בבירה הטכנולוגית של ישראל - תל אביב ישנם רבי קומות בשפע ולא סתם תל אביב נחשבת לצרכנית מנופי ההרמה מהגדולות בישראל.
אנו באליה הובלות שמנו דגש על תל אביב כעיר מרכזית ואנו מספקים שירותי הרמה בתל אביב מנופי סולם בתל אביב ומנופי זרוע בתל אביב להורדה.

למידע נוסף על הובלה מתל אביב לירושלים כנסו לכאן

לסיכום:
הובלה בעזרת מנוף הרמה עושים רק עם אליה הובלות
התקשרו עכשיו 052-780-5157

או השאירו פרטים בטופס יצרת הקשר בראש העמוד

מאמרים חשובים שכדאי לקרוא:

חברת הובלות השוואת מחירים

איך לבחור מוביל

הובלות לעסקים בירושלים

שאלות נפוצות בנוגע למנופי הרמה

האם חייב להשכיר מנוף הרמה לכל אורך ההובלה?


ממש לא. העבודה עם מנוף ההרמה היא עבודה המתומחרת לפי שעה ונצרכת רק ברגעי ההובלה של הפריטים הכבדים והמסובכים ביותר. למידע מפורט יותר - הכנסו לאתר
עד איזו קומה יכול להגיע מנוף הרמה?


תלוי בסוג. ישנם מנופים המסוגלים להגיע עד קומה 6 וישנם מנופים המסוגלים להגיע עד קומה 20. במקרים בהם אתם נדרשים למנופים רציניים יותר ניתן לסדר זאת ללא בעיה למידע מפורט יותר - הכנסו לאתר
האם אפשר להוביל עם מנוף מדירה בלי מרפסת?


Yes! Users can add video from YouTube or Vimeo with ease:

  1. Enter App Settings
  2. Click the "Manage Questions" button
  3. Click on the question you would like to attach a video to
  4. When editing your answer, click on the video icon and then paste the YouTube or Vimeo video URL
  5. That's it! A thumbnail of your video will appear in answer text box
כמה עולה שעת מנוף הרמה?


שעת מנוף הרמה עולה כמה מאות שקלים בהתאם לסוג המנוף ולגודלו. המחירון המלא באתר שלנו
האם יש הבדל במחירים של מנוף הרמה?


מנוף הרמה זרוע יהיה יקר יותר ממנוף הרמה סולם כמו כן בהתאם לקומה הקומה ייתכן ותידרשו למנוף גדול יותר אם למשל אתם גרים בקומה 20 למידע מפורט יותר - הכנסו לאתר
איפה ממקמים מנוף הרמה


כמה שיותר צמוד לבניין. במקום שבו החנייה לא תפריע לעוברי הדרך מצד אחד ולזרוע או לסולם של המנוף תהיה גישה חופשית אל המרפסת / הפתח דרכו אמורים לצאת למידע מפורט יותר - הכנסו לאתר
מתי צריך מנוף הרמה?


אנו צריכים מנוף הרמה כאשר אין אפשרות להוריד את החפצים דרך המעלית (אין מעלית / קטנה מידי) או חדר המדרגות (קומה גבוהה מידי) למעשה אנשים רבים מעוניינים במנוף הרמה מסיבות נוספות ובניהן: 1. קיצור משך ההובלה 2. הימנעות מתפיסת המעלית והפרעה לשכנים 3. הובלה שקטה ובטוחה יותר לחפצים שלכם למידע מפורט יותר - הכנסו לאתר

אליה הובלות
- קל להזמין הובלה -

הטופס נשלח בהצלחה

הובלות