הובלת רהיטים

הובלות רהיטים

הובלת רהיטים בכל גודל זו המומחיות שלנו

במאמר זה תמצאו מחיר הובלת רהיטים וטיפים להובלה נכונה ומהירה

חברת הובלות לכל מטרה

בחברת ההובלות שלנו תפגשו צוות מקצועי ואדיב שיסייע לכם להוביל ממקום למקום כל רהיט באשר הוא. צוות המובילים המנוסה והוותיק שלנו יבצע את העבודה בזריזות ובצורה טובה ונקייה. בלי רעש בלי בלאגן, ובלי כאב ראש. ניתן לסגור איתנו מראש גם פירוק והרכבת רהיטים לפי שיקולכם.

אנו מתמחים בהובלת כלים עדינים ואף כלים שבירים כגון כוסות או צלחות.

למה לבחור באליה הובלות?

כיוון שאנו מספקים שירות אדיב, מחיר הוגנים, יחס אישי, המובילים שלנו מקצועניים ובעלי וותק רב שינהגו עם הרהיטים שלכם בחרדת קודש בשביל שלא יגרם להם שום נזק! ולא רק זה אלא גם:

אנו מספקים אחריות מלאה 100% על החפצים שאנו מובילים

כדי להסיר דאגה מליבך החלטנו באליה הובלות כבר משלב הקמת החברה לפני שנים רבות כי לקוחותינו יהנו מפיצוי כספי מלא במקרה של נזק שיגרם לרהיטים באשמתנו ויחד עם זאת נקטנו בשורת צעדים בשביל לוודא שלא יגרמו נזקים לשום רהיט, חלק מהצעדים שנקטנו הם

שימוש בציוד מקצועי למניעת נזקים

 

המובילים שלנו מצוידים בכלים העוזרים להם לשמור על החפצים שלכם! אנו מגיעים לבית הלקוח עם כל הפריטים הנדרשים בשביל להספק לכם מעטפת הגנה מלאה. אנו עושים שימוש ברתמות הובלה, במשטחים, עגלות משא, חומרי עיטוף ועוד!

הובלות רהיטים תל אביב​

אם אתם צריכים הובלת רהיטים באשקלון, תל אביב ירושלים או כל מקום אחר תשמחו לשמוע כי באלי הובלות אנו מבצעים הובלת רהיטים מכל מקום לכל מקום בפריסה ארצית!

 

אנו מובילים את כל סוגי הרהיטים! (בכל גודל!!)

בין אם מדובר בהובלת כסאות או בהובלת מיטות וכדומה אתם להיות סמוכים ובטוחים שצוות המובילים המומחים שלנו יבצעו את העבודה בצורה מקצועית ובמחיר הוגן.

כשאנו כותבים שאנו מספקים שירותי הובלה לרהיטים אנו מתכוונים לכל סוגי הרהיטים אנו מבצעים הובלת ארונות, ארונות אוויר, הובלת דלפקים, כורסאות, מדפים, מדפים צפים ואף מזנונים מזרנים ומראות. בין אם מדובר בסטנדרים ספות או ספסלים תהיו סמוכים ובטוחים שהידיים המנוסות ביותר מובילות אותם. כמו כן הובלת שולחנות שידות שרפרפים ואף הובלת תא משרדי.

שאלות נפוצות

הובלת רהיטים כמה עולה


מחיר הובלת רהיטים נגזר מ: גודל הרהיט האם דרוש פירוק / הרכבה מרחק היעד מנקודת המוצא קומת הבית (אם אין מעלית) תאריך ההובלה. למעשה, המחיר להובלת פריט ממוצע בודד נע בדרך סביב 200-300 ש"ח עם זאת כדאי להכנס לאתר אליה הובלות ולקבל הצעת מחיר מדוייקת

אליה הובלות
- קל להזמין הובלה -

הטופס נשלח בהצלחה

הובלות