הובלת תנור הובלת גז

הובלת תנור

הובלת תנורים בכל סוג כולל תנורי גז או טאבונים

ישנם דגשים מיוחדים הנוגעים להובלת תנורים. מוזמנים לקרוא על כך במאמר שלנו

בעת מעבר דירה אנו נתקלים לא פעם בהובלת פריטים כבדי משקל להובלה כגון הובלת תנור או הובלת מקרר ובמיוחד בשביל זה אנחנו כאן. חברת ההובלות המומלצת שלנו תשמח לתת לכם שירות ולבצע עבורכם את ההובלה ולחסוך מכם את כל כאב הראש הכרוך בכך :)

הובלת כל סוגי הפריטים

באליה הובלות אנו מספקים לכם שירותי הובלה לכל סוגי הפרטים במהירות ובמחירים פנסטיים. בין אם מדובר בהובלת תנור חדש מהחנות אל הבית או בהובלת מטבח מעיר אחת לעיר אחרת תהיו סמוכים ובטוחים שצוות המובילים המנוסה והוותיק שלנו שכבר ראה כמעט הכל ידע לבצע את ההובלה שלכם בזריזות וביעילות.

100% אחריות על ההובלה היא דבר חשוב

ולכן אנו מספקים ללקוחותינו אחריות מלאה על כל פריט שמועבר דרכינו בכדי שתוכלו להוביל איתנו את הבית או המשרד שלכם בראש שקט וללא דאגות מיותרות תוך שאתם סמוכים ובטוחים כי כל הפריטים מוגנים ובמידת הצורך אף נעטפים בכדי למנוע שריטות או נזקים כאלו ואחרים

הובלת תנורים אינטגרליים

בימים בהם עולם הבנייה ואבזור המטבח עובר מהפך נכנסו לחיינו תנורים מסוגים רבים ושונים ולא כל מוביל יודע להתמודד עם כל תנור ולכן חשוב מאד לברר קודם אם המוביל אכן בנוי לתנור שלכם . הובלת תנורים תעשייתיים בעלי להבות רבים או המורכבים על פלטפורמות הזנה מתקדמות עלולה להוות בעיה עבור המוביל

הסטנדרטי. אצלנו באליה הובלות אנו יודעים להתמודד עם כל סוגי הפריטים ומומחים בהובלת כל סוגי התנורים לשביעות רצונכם המלאה

התקשרו אלינו להצעת מחיר הוגנת ולשירות מובילים איכותי ואמין

מחכים לשיחה 😊

אליה הובלות

שאלות נפוצות

איך מובילים תנור


בעת הובלת תנור חשוב לוודא כי: 1.אין דליפה של גז 2. הוצאת מהתנור את כל התבניות / מגירות / תושבות המתכת (במקרה של תנור + כיריים) או לחילופין קיבעתם אותם באמצעות הדבקה / הצמדה בדרך אחרת. חשוב לציין כי בעת מעבר דירה אנו נתקלים לא פעם בהובלת פריטים כבדי משקל להובלה כגון הובלת תנור או הובלת מקרר ובמיוחד בשביל זה אנחנו כאן. חברת ההובלות המומלצת שלנו תשמח לתת לכם שירות ולבצע עבורכם את ההובלה ולחסוך מכם את כל כאב הראש הכרוך בכך :)

אליה הובלות
- קל להזמין הובלה -

הטופס נשלח בהצלחה

הובלות