• builder

הובלות לעסקים בירושלים - טיפים ומספרי טלפון של מוביל מומלץ

הובלות לעסקים בירושלים עם אליה הובלות

אם המפעל או החברה המסחרית שלכם מתפתחת וצומחת בקצב טוב סביר להניח שתצטרכו הובלה במוקדם או במאוחר לצורך העתקת מקום המפעל או מעבר למשרדים גדולים יותר. בשלב זה תשמחו לשמוע שבחברת ההובלה הירושלמית שלנו תמצאו צוות אדיב שיהפוך את כל המעבר לקל ומהיר יותר ממה שאתם חושבים! כך תוכלו לאפשר לעובדים שלכם לשוב לעבודתם כמה שיותר מהיר בכדי לא לפגוע בפריון העבודה הקריטי כל כך לצמיחתו של כל מיזם ועסק בין אם מדובר בהובלה למפעל זכוכית באשדוד או משרד הייטק מתוחכם באזור השרון


חברת ההובלות שלנו מתמחה בהובלות למשרדים בכלל ולציוד משרדי בפרט ובייחוד ציוד משרדי עדין ופריטים שדורשים תשומת לב יתרה בעת ההובלה

אליה הובלות ושינוע עובדים באופן שיטתי ומאורגן תוך ניהול עבודה נכון וסדר וארגון לפני במהלך ולאחר העבודה. הובלת הפריטים מתבצעת על פי סדר מתוכנן וכמובן כולל את אריזת הפריטים בצורה אופטימלית הנכונה לכל חפץ וחפץ הזקוק להובלה. אחת העצות החשובות היא להבין קודם כל מה סדר הגודל של ההובלה מבחינת מספרית של כמות הפריטים ולאחר מכן לחלק אותם לקבוצות על פי גודל, חשיבות המוצר ודחיפות ההובלה שלו (איזה מוצר חשוב שיובל ראשון ואיזה שני) ולאחר מכן מיקום המוצרים בחדרים כך שהמוצרים הקרובים ביותר לפתח יצאו ראשונים והרחוקים יצאו אחרונים כל זה לאור ניסיון רב ומתוך מחשבה והיגיון שנועד לשמור על החפצים מנזק בעת ההובלה כמובן שאחד הפרמטרים החשובים אותם עלינו לקחת בחשבון הוא מיקום היעד וכמובן קומתו בין אם מדובר במקום המוצא ובין אם מדובר במקום היעד. נהלים אלו נכתבו לאורך שנים ומתוך ניסיון רב שנצבר עם הזמן ומטרתם לגרום להובלה להתרחש על פי סדר מתואם בין כלל הצוותים דבר שיזרז את משך ההובלה ואת בטיחות ושלמות כלל הרהיטים - כל זאת בנוסף לאחריות שאליה הובלות מעניקים לכלל החפצים שלכם בעת ההובלה

לאחר שמילאנו את הצ'ק-ליסט ואת צורת הניהול וסדרי העדיפויות של ההובלה נוכל להעריך בצורה די מדויקת את משך ההובלה הצפוי ואת כמות המובילים הדרושה מחברת ההובלות בירושלים והסביבה וכמובן בהובלות בפריסה ארצית בהתאם לתיאום הטלפוני המוקדם ביננו.

אם מדובר על הובלה ענקית של מפעל ייתכן ותרצו לנהל את העניין באמצעות איש קשר שיפקח על התהליך מטעמכם וכל זאת כדי לייעל את ההובלה ולקצר את הזמן הדרוש, פעולה זו אינה הכרחית כיוון ואליה הובלות מספקים את השירות הנ"ל 'בילד אין' אך טוב לדעת שזו אופציה ואנו פתוחים וקשובים לדרישותכם ובקשותיכם השונות.

חברת הובלות בירושלים – לציוד המשרדי החדש שלכם

מעבר מפעל ומשרד נראה לעיתים כמייגע וקשה אך הוא לא חייב להיות כזה!

אם תקפידו לנהל ולארגן את את המשימות שלכם לקראת המעבר הוא יוכל להתרחש באופן יעיל ופשוט. אם אתם מתקשים בארגון ובסידור סדרי העדיפויות הנכונים אתם יכולים כמובן לפנות אלינו ולהתייעץ על מנת לייעל את התהליך וכל זאת מתוך הבנה כי אנו באליה הובלות ביצענו תהליכי מעבר שכאלה אין ספור פעמים לאורך השנים כך שהיום אנו מסוגלים לתת יעוץ נכון ומוצלח למעבר משרד בצורה מוצלחת כמו כן טיפים למעבר מפעל באופן זריז ופשוט.

על כן הובלה חכמה בירושלים זה רק אליה הובלות!


מעבר למקום העבודה החדש – לא חייב להיות מעבר קשה

ניהול נכון ואחראי של המשימות שלכם, לקראת יום העברת המשרד, יכול במידה רבה להקל מאוד על האתגרים הצפויים לכם. ועל כן, אם אתם לא יודעים איך לנהל את תהליך העבודה הזה, שווה לכם לפנות לעזרתם של אנשי צוות מקצועיים, אשר ביצעו בעברם שינוע של משרדים בסדר גודל שמתאים למשרד שלכם. ואנחנו, אליה הובלות, מסוגלים לסייע לכם לעמוד באתגרים, בקלות. אנו מאפשרים לכם להציג את הצרכים שלכם ובונים יחד אתכם את תוכנית המעבר האופטימלית, מלווים אתכם ונותנים מענה לשאלות. הכל כדי להפוך את המעבר לקל יותר.

הובלה בירושלים כולל ארגזים, קרטונים ניילונים וניירות פצפצים להגנת הרהיטים והמוצרים.

אם אתם מוכרים קונים או נכנסים לבית חדש ייתכן ותצטרכו שירותי הובלה או מספר פלאפון של מוביל מומלץ. חברת ההובלות שלנו תשמח לעמוד לשירותכם במספר 0527805157 ולוודא אתכם כי ההובלה מתרחשת בצורה טובה הוגנת ויעילה לטובת כל הצדדים. הובלה כמו הובלה לעיתים יש בה אלמנטים בלתי צפויים אנו פה כדי להפוך את התהליך לקל ופשוט בלי כאבי ראש ומאמץ מיותר. הובלת כל הציוד וסחורה מנקודה לנקודה באופן מקצועי וקל כולל הובלת חדרי בריחה למשל כמו כן הובלת ברים הובלת מועדונים והובלת כל עסק שרק עולה על דעתכם בצורה מהירה מאי פעם תוך שמירה מוחלטת על כלל הרהיטים החפצים הפריטים והסחורה. בין אם מדובר על הובלת פריטים עדינים הדורשים תשומת לב מיוחדת ובין אן מדובר על הובלת רהיטי ענק הדורשים שמירה והגנה מפגיעה בעת הובלה במסדרונות צרים או בסמטאות מורכבות כמו כן הובלה מקומות גבוהות בבניינים שאין בהם מעלית -פעולה הדורשת לעיתים הפעלה של כלים מיוחדים כמו מנוף להובלה או יצירתיות בעת ההובלה בכדי להוציא ארון או להוביל שידת מגירות ולהוציא אותה מהמשרד בצורה לא קונבנציונלית - כלומר מהחלון או לעיתים אף מהגג. זהו לא תרחיש נפוץ ביותר אך לעיתים נדרשת פעולה קצת שונה בשביל לשמור על החפצים בייחוד כאשר מדובר בחפצים בעלי ערך רב סנטימנטלי או פשוט ערך הנובע מאיכות החומר ומחירו. אנו באליה הובלות יודעים לבצע את ההתאמות הנדרשות בהתאם לכל מוצר לכל הובלה ולכל לקוח באופן שישמור על שלושה דברים חשובים: 1. שלמות החפצים 2. זריזות ההובלה 3. החיוך של הלקוח. איתנו תוכלו לישון בראש שקט ולדעת שההובלה שלכם מתנהלת באופן מסודר ומקצועי על פי נהלים ברורים ומדויקים שנכתבו לאחר מחשבה רבה וניסיון מעשי בשטח ששווה יותר מכל תיאוריה וכדומה.


חברת הובלה זולה בירושלים – למעבר חלק של ציוד כבד

בשונה ממה שאולי תחשבו חברת הובלה בירושלים אינה מגבילה את עצמה להובלות קטנות של ארגזים ופריטים או להובלות גדולות של ציוד מכני הנדסי רהיטי ענק הובלות פסנתרים וכלי נגינה. למעשה אנו באליה הובלות מספקים את כלל סוגי שירותי ההובלה הנדרשים ועומדים לשירותכם בכל עת עם מגוון כלי רכב וכלי עבודה בגדלים שונים המותאמים לכלל צרכי הלקוחות בין אם מדובר בהובלות קטנות הובלות גדולות ולעתים אף הובלות ענק בסדר גודל יוצא דופן כמו הובלות לרשתות בפריסה ארצית שינוע עד לבית הלקוח ועוד. כל זאת על מנת לספק שירותי הובלה מקצועיים ללקוחות רבים הדורשים כישורים מיומנויות ואנשי צוות המזוודים בציוד משלים מאסיבי ואיכותי המשלים את משימות ההובלה.


מניסיוננו הרב אנו מסיקים כי לרוב מדובר על שימוש בכלים כבדים כאשר אנו מעוניינים לבצע הובלות מורכבות ומסובכות של פריטי ענק הנמצאים לרוב במפעלי תעשייה וייצור כבד. ציוד זה נמצא על ידנו בשימוש יום יומי ומטופל בהתאם להנחיות ונהלים הקבועים בחוק כל זאת בהתאם לסטנדרטים המובילים של אליה הובלות שחרטה על דגלה בין השאר את בטיחות העובדים כערך עליון ועל כן אנו באליה הובלות קטנות וגדולות מקפידים בכל עת להשתמש בציוד תיקני ואיכותי להובלה כולל סבלים מערכות משקל ושינוע מתקדמות.


כך תוכלו לוודא כי ההובלה תתרחש על הצד הטוב ביותר.

תהליך המעבר שלכם הוא חשוב ויכול להקל עבורכם את החיים במידה ניכרת אם הוא מבוצע על ידי חברה מקצועית. בדרך כלל אחת הדרכים הנכונות לבירור רמת המקצועיות של צוותי ההובלה באה לידי ביטוי בשיחת הבירור הראשונית. חברת הובלה מקצועית תשאל את כל השאלות הנחוצות וכל זאת בכדי שיהיה באפשרותה לתמחר בצורה נכונה את השירותים הנדרשים וכמובן להבין מה הצרכים של צוות ההובלה דבר אשר יאפשר את ניהול המבצע בצורה טובה ואיכותית. אליה הובלות מקפידה לבצע את השלבים הללו לשביעות רצון כל הצדדים בצורה מלאה.

איתנו הנכס הריק יהפוך למשרד מרשים או מפעל מצויד בתוך זמן קצר


הזמנת חברת הובלות בירושלים עם אליה הובלות – למעבר יעיל ומהיר.

כחברת הובלות מקצועית בירושלים והסביבה חשוב לנו לשמור על רמת שירות גבוהה וסטנדרט בטיחותי מוביל לשביעות רצון כל הצדדים וכל זאת על מנת לשמור על דירוג הלקוחות המושלם לו אנו זוכים בכל פלטפורמות הדירוג כגו