• builder

הובלת דירה, אז כמה זה עולה??? סיכום מלא!

אז כמה עולה בעצם לבצע מעבר דירה עם חברת הובלות?


למעשה מחירה של הובלה לדירה שלכם מורכב ממספר משתנים שתלויים בכל מיני גורמים שמשפיעים על המחיר בסופו של דבר ולכן המחירים אותם נציג תכף אינם חד משמעיים ועשויים להשתנות אך בהחלט ניתן לומר כי מדובר בקווים די מנחים בשוק ההובלה. חשוב לציין גם כי חברות הובלה יציעו לא פעם שירותים משלימים נוספים שאינם בהכרח קשורים להובלה אך יכולים לבוא לכם בול בזמן, כמו למשל - שירותי צביעת דירה לפני החזרת המפתח/או הכניסה לדירה וכמו כן שירותי ניקיון לבית בעת העזיבה/הכניסה לנכס.


אז מה העלות? יצאנו לבדוק.


המחירים המומלצים בתחום ההובלות הם:

מחיר הובלת דירה חדר אחד או הובלת דירת שתי חדרים: בין 1000 ל1300 ש"ח

מחיר להובלת דירת שלושה חדרים או הובלת דירת ארבעה חדרים: בין 2200 ל 2400 ש"ח

מחיר להובלת דירת חמשה חדרים או יותר: החל מ2200 ש"ח ויכול להגיע עד 3500 ש"ח בהתאם לגודל הבית


פרטים שכדאי לשים לב אליהם:

המחירים עשויים להשתנות כאשר מדובר בהובלה למרחקים גדולים כמו למשל 40 קילומטר או יותר וכמובן תלויים בעוד פרמטרים כגון: האם ההובלה היא מדירה בבניין בקומה גבוהה ללא מעלית או מצריכה שימוש במנוף וכ'ו.


כלומר: המחירים למעלה הם מחירים כללים ולרוב מאפיינים את תמחור ההובלה אך לא ניתן לומר בוודאות שזהו המחיר שתקבלו (ייתכן מחיר יקר או זול יותר) ולכן בשיחת הטלפון שלנו נעבור אתכם על כל הפרטים הרלוונטיים ונוודא שתקבלו הצעת מחיר הוגנת שתפורה בדיוק לצרכים שלכם.


מחיר של הובלת פריט בודד:

בדרך כלל המחיר ינוע מ300-400 ש"ח בהתאם לגודל הפריט ושוויו (אנו מבטחים את כל הפריטים ונותנים לכם בעצם אחריות מלאה)

הובלה של פריטים יקרים וגדולים במיוחד כמו למשל הובלת פסנתר כנף או פסנתר קיר מורכבת ומסובכת יותר וכוללת לרוב שימוש במנוף וצוות יעודי. מחיר של הובלה מסוג זה נע בין 800 ל1400 ש"ח. גם אם תבחרו בנו, וגם אם לא, אנו מבקשים ממכם לוודא שהרהיטים שלכם מכוסים במסגרת האחריות של המוביל ואף מבוטחים בביטוח יומי במידת הצורך. עוגמת הנפש עלולה להיות רבה וכדאי עד מאד להימנע מכך. פעמים רבות הרהיטים אותם ברצונכם להוביל הינם בעלי ערך כספי רב או ערך סנטימנטלי שערכו לא יסולא בפז ולכן מעבר לביטוח כדאי לוודא כי צוות המובילים הינו מנוסה וכמובן ותיק שיודע לספק שירות הובלה עדין ומקצועי לפריטים הדורשים תשומת לב מיוחדת. זה המקום לציין כי אנו באליה הובלות בעלי וותק של מעל לעשור בתחום ההובלה וציוד ההובלה שלנו הוא מקצועי ואמין וכמובן שאנשי הצוות (הדבר הכי חשוב) הינם אנשי צוות מקצוענים וזהירים.


מצבים שבהם מחיר ההובלה ייתקר:

ישנם מספר סיטואציות שקיומן על פי רוב ישפיע על מחיר ההובלה שלכם וכעת ניתן סקירה קצרה על מצבים מעין אלו:

  1. גישה מורכבת ומסובכת לצוות ההובלה (בדירת המוצא או בדירת היעד) למשל בעיר העתיקה של ירושלים בסמטאות הפנימיות - דבר שדורש חנייה מרוחקת של משאית ההובלה וסחיבה ע"י סבלים למרחקים שעשויים להיות ארוכים מהרגיל

  2. פריטים גדולים במיוחד שלא ניתן לפרק (למשל מודבקים) ומחייבים שימוש במנוף

  3. הובלה מקומה גבוהה ללא מעלית (למשל הובלת ארון גדול שלא ניתן לפרק מקומה 7 בבניין ללא מעלית או עם מעלית קטנה מידי)

  4. הובלה של חפצי אומנות לשימור או שנדליר ענק ושביר במיוחד - הובלה מסוג זה מצריכה שימוש בסבלים המנוסים והמקצוענים ביותר שלנו.


זה המקום לציין כי אליה הובלות מתחייבת לספק מחירים נוחים לכל כיס ולכן כדאי להתקשר ולברר

טלפון של חברת ההובלות אליה הובלות: 052-780-5157טיפים חשובים ביותר לקראת ההובלה שלך:

לתאם הכל מראש! כבר בשיחת הטלפון הראשונית עליכם לברר עם בעל המקצוע על המחיר המדויק וכמובן להסביר בצורה ברורה ופשוטה על מיקום הדירה, כמות הפריטים וכל פרט רלוונטי (אנו באליה הובלות יודעים לשאול את השאלות הנכונות). במקרים רבים נוצרים וויכוחים בין חברות הובלה ולקוחות שלא עושים תיאום ציפיות מראש ועולות דרישות תשלום שלא התכוונתם עליהם ולכן כדאי להימנע מכך ובעצם לבצע השוואת מחירים אמיתית בין כמה חברות כאשר כל הפרטים על השולחן.


מה המחיר להובלה עם מנוף?

כאשר אתם נזקקים להובלת מנוף כדאי להביא בחשבון שמחיר ההובלה הכללי יתייקר כמעה בהתאם לכמות הפריטים הנדרשים למנוף. ברוב המקרים שעת מנוף מתומחרת בכ 300-400 ש"ח ויש לקחת בחשבון כי מנופי ההובלה הסטנדרטים הינם בעלי יכולת להגיע עד לקומה שישית ולקומות גבוהות יותר יש צורך במנוף יקר יותר. למותר לציין כי כדאי לבדוק כי לחברת ההובלות הרישיונות הנדרשים להפעלת מנופים מסוג זה ממשרד התחבורה וכמו כן שהיא מבוטחת בכל הביטוחים הנדרשים.


הובלת ארון (כולל פירוק והרכבה) כמה עולה???

לא מן הנמנע שבעת מעבר הדירה תדרשו להובלה והרכבה של פריטים כמו למשל לפרק ארון לפני ההובלה והעמסה על המשאית והרכבה בעת הפריקה אל דירת היעד. ישנם כמה טיפים שאנו מעוניינים לתת לכם בעניין אך קודם כל, בואו נתמחר:

בצורה יבשה ניתן לומר שהובלת ארון 4 דלתות / הובלת ארון דלת אחת יתומחרו בסביבות ה300 שח - + ואם מדובר בארון גדול במיוחד כולל דלתות הזזה עם מראה או מזווה אוכל מובנה בהובלת המטבח המחיר יתייקר מעט בהתאם לרמת המורכבות והשבירות.


טיפ חשוב לפני הובלת ארון עם פירוק והרכבה ביעד

כדאי מאד שאותו בעל מקצוע יהיה גם זה שמפרק את הארון וגם זה שמרכיב אותו! מכמה סיבות.

  • כך בעל המקצוע יקפיד לשמור ועל החלקים בצורה טובה יותר (ברגים ומסמרים קטנים) ובשום אופן לא יוכל "להפיל" חוסר כזה על בעל המקצוע שפירק ולהפך.. כחברת הובלות בעלת וותק ראינו כבר הכל! אנו תמיד מקפידים לפרק את הארון בצורה מסודרת ולאחסן את כל החלקים הקטנים בנרתיקי ניילון ייעודיים.

  • סיבה נוספת היא שארונות רבים הורכבו בתחילה ב