הובלות בקריות


הובלות קטנות בקריות
הובלות בקריות

חיפה היא העיר השלישית בגודלה בישראל, עם מאתיים שמונים וארבעה אלף תושבים בקירוב. אבל המאפיין העיקרי של חיפה שהוא שונה מזה של ארים אחרות היא ערי הלוויין הרבות של חיפה, הרי הן הקריות. עבור אוכלוסייה בסדר גודל כזה מתבצע מספר גדול של הובלות בקריות ובחיפה של תושבים העוברים דירה בתוך הקריות או מהן לחיפה או ההיפך. האם הובלות בקריות נחשבות בתור הובלות בתוך העיר חיפה? איך נקבעים המחירים של הובלות קטנות כגדולות בעיר חיפה ובכל מקום אחר בישראל? בשורות הבאות נביא תשובות קצרות וברורות שאלות הללו


האם הובלות בקריות הן הובלות בין עירוניות

למעשה, כל אחת מהקריות המקיפות את העיר חיפה נחשבת כעיר בפני עצמה, עם מנטאליות שונה ועם סוג אוכלוסיה שונה בתכלית. כך, קריית אתא וקריית טבעון הן למעשה שתי ערים שונות, כאשר גם הרכב האוכלוסייה שלהן הוא שונה. עם זאת, נכון יהיה לומר שאחוז גבוה מכלל השכירים בקריות מוצא את דרכו לעבודה בעיר חיפה. לפיכך, הובלות בקריות נחשבות להובלות בין עירוניות, עם כל המשתמע מכך.


איך נקבעים המחירים של הובלות בקריות

המחירים של הובלות בקריות ובחיפה נקבעים על פי אותן אמות מידה המשמשות לקביעת מחירים בכל מקום אחר בישראל. המחירים כאמור נקבעים לפי כמות המיטלטלין והרכוש שיש להעביר, המרחק ליעד שאליו מועברת התכולה וכן לאיזה קומה יש צורך להעלות את התכולה. חשוב לציין שעד גובה מסוים אפשר להשתמש במנוף אבל מעבר לזה יש צורך להסתייע במעלית או במדרגות. לכן, לפני שנקבע המחיר נהוג שהמוביל יגיע לבית שבו נמצאת התכולה ויעריך אותה בעצמו. יש מובילים שנוהגים לספק גם ארגזים שישמשו לאריזת התכולה. עוברים דירה? רוצים לעזות את זה בקלות? צרו קשר כעת ואנו נבצע עבורכם את מלאכת ההעברה במהירות וביעילות.

4 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
אליה הובלות
- קל להזמין הובלה -

הטופס נשלח בהצלחה

הובלות