הובלות קטנות

תחום ההובלות הקטנות והובלת פריטים בודדים בישראל הינו תחום די רחב שתופס נפח רב בשוק ההובלות. ככל שעובר הזמן אנו נחשפים לבעלי מקצוע חדשים שנכנסים לשוק ומציעים את שירותיהם. למעשה ענף ההובלות עובר תמורות המושפעות בין השאר מהיצע וביקוש של דירות בשוק וכמובן מעונות השנה ואירועים נוספים שמהווים זרז להחלטה של אנשים לגבי מעברי דירה וכ'ו.סוגי הובלות קטנות בשנים האחרונות.

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה משמעותית בביקוש לשירותי הובלות קטנות. דבר זה נובע בראש ובראשונה עקב פריחת שוק ה"למסירה" ושוק ה"יד שנייה" בישראל. כך יוצא שאנשים רבים נזקקים להובלה קטנה של פריט בודד כגון הובלת מקרר או הובלת תנור ואינם נצרכים למשאית גדולה או סבלים רבים ולמעשה 2 סבלים ורכב הובלות קטן יכול"לסגור את הפינה" בעבורם.


זה המקום לציין כי אנו מספקים שירותי הובלות קטנות והובלות לפריטים בודדים כגון הובלת ספה או הובלת מכונת כביסה


בדרך כלל תמחור של הובלה קטנה נגזר כתוצאה ממספר משתנים ובניהם: מרחק ההובלה בקילומטרים, כמות הפריטים וגודלם, הקומה אליה מובלים (במידה ואין מעלית) וכמובן - עונות השנה.

אם אתם מעוניינים להשיג הובלה במחיר הטוב ביותר כתבנו במיוחד עבורכם את המדריך הבא: איך משיגים הובלות בזול

דרך מומלצת אחת היא לבקש מהמוביל לבצע את ההובלה, 'על הדרך' במידה ויש לו כבר עבודת הובלה באיזור - שימו לב שזה יתאפשר רק אם אכן הוא מבצע הובלה באיזור ולכן היו מוכנים לאפשר להתגמש בנוגע לתאריך ההובלה על מנת לאפשר את ההובלה 'על הדרך' כל זאת כמובן אם אתם יכולים להתעכב או להזדרז עם הובלת הפריט בהתאם לבקשת המוביל.האם כדאי ביטוח להובלה?

בעת הובלת הפריטים שלכם כדאי לברר עם המוביל לגבי ביטוח או אחריות שהוא מספק לגביהם. במקרים רבים מחיר הביטוח אינו נכלל במחיר ההובלה ובשביל שהביטוח אכן יכסה את ההובלה שלכם יש צורך בתשלום נוסף. תשלום זה יכול לנוע בין 100 שח להובלה קטנה או יותר בהתאם לכמות הפריטים ולמשתנים נוספים. כאשר אנו מובילים דירה או בית בוודאי שכדאי לבטח את הפריטים ולהקנות חלנו שקט נפשי בעת הכניסה לבית החדש. אך בעת הובלת חפצים בודדים אפשר לשקול את העניין ובעצם לבצע הערכת שווי. האם באמת משלם לבטח את הפריט אותו אתם מעוניינים להוביל? למעשה ככל שהפריט מסורבל יותר, כבר יותר, שביר יותר ויקר יותר כך אתם אמורים לשקול בחיוב רב יותר את נושא הביטוח.


הובלות קטנות בירושלים

באופן כללי מחירם של הובלות זעירות אינו אמור לעלות יותר מכמה מאות שקלים בודדים אך שימו לב כי בעת ביצוע הובלות קטנות במקומות גדולים, צפופים ופקוקים במיוחד ייתכן כי בעל המשאית או המוביל המומלץ ידרוש סכום גבוה יותר. דוגמא מעולה היא הובלות קטנות בירושלים.

למעשה ירושלים כעיר גדולה ופקוקה למדי בשעות העומס יכולה לגרום למוביל לדרוש ממכם מחיר גבוה יותר מאשר הובלה מתל אביב לירושלים בשעות הלילה. ולכן אנו ממליצים לכם מראש לתאם עם מוביל הובלה קטנה בשעה נוחה מבחינת עומסי תנועה.


מחיר של הובלה קטנה

כפי שכתבנו לעיל מחירן של ההובלות הקטנות נגזר ממספר משתנים ובניהם: גודל הפריטים, המרחק של ההובלה בקילומטרים, הקומה של היעד ונקודת המוצא במידה ואין מעלית ותאריך ההובלה (סופי שבוע יהיו יקרים יותר וכן חודשי הקיץ - וסופי שנה


אנו באליה הובלות שמחים שבחרת לקרוא את מאמר זה ומזמינים אותך להתרשם מן פרופיל האינסטגרם המצורף מטה

9 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
אליה הובלות
- קל להזמין הובלה -

הטופס נשלח בהצלחה

הובלות