הובלת כל סוגי הפריטים

באליה הובלות תמצאו הצעות מחיר מעולת להובלות מתל אביב לירושלים וכן להיפך . צוות העובדים שלנו הינו מסור ומקצועי וידע לבצע עבורכם את ההובלה באופן מהיר ואדיב ללא כל נזק (כמובן שלצורך גיבוי אנו מפעלים כיסוי ביטוי מלא) וכל זאת על מנת לשמור עליכם עם ראש שקט ועל המוצרים שלכם שלמים ומוגנים מכל נזק ופגע.

בין אם מדובר על הובלה קטנה מתל אביב לירושלים מחיר ובין אם מדובר בהובלה גדולה מתל אביב לירושלים אנו נציע לכם מחיר אטרקטיבי ותחרותי במיוחד!

נסו אותנו

אליה הובלות

0527805157

הובלות מתל אביב לירושלים

הובלה מתל אביב לירושלים

והובלות מירושלים לתל אביב

חברת ההובלות שלנו תסייע לכם בביצוע ההובלה שלכם ותספק מחיר מעולה להובלה

שאלות נפוצות

מה זה אומר 100% אחריות?


כשאנו אומרים 100% אחריות אנו מתכוונים לכך שכל הובלה זוכה ליחס אישי ופיקוח ובמידה ונפגע חפץ כתוצאה מרשלנות שלנו הלקוח יהנה מהחזר כספי מלא ומיידי לשביעות רצונו.
ספרו לי על העמידה בלוח הזמנים


שנים ארוכות בעולם ההובלות הקנו לנו מוניטין של חברה העומדת בלוחות הזמנים שהיא קובעת עם לקוחותיה. (כל זאת בזכות הכרות טובה שלנו עם הכבישים ותכנון עבודה מוקפד.) במילים אחרות הכל כדי שההובלה שלכם תצא ותגיע בזמן למחוז חפצכם!
מה המחיר של הובלה


מחיר הובלה משתנה בהתאם לגודל ההובלה, השירותים הנלווים אם יש (למשל פירוק רהיטים במשרד), מרחק ההובלה והקומות (אם אין מעלית) כעקרון אנו חרטנו על דגלנו להציע עבודה איכותית במחירים הוגנים לכל. אתם מוזמנים להתקשר אלינו בכל עת (לא כולל שבת ומועדי ישראל) ולברר איתנו עלויות. מחכים לשיחה ממכם :) אליה הובלות

אליה הובלות
- קל להזמין הובלה -

הטופס נשלח בהצלחה

הובלות