הובלת מכונת כביסה

הובלת מכונת כביסה

הובלת מכונות כביסה זו המומחיות שלנו

כל שירותי ההובלה למכונות כביסה כולל ניתוק וחיבור למערכת המים ועוד.

הובלת מכונת כביסה עלולה לעיתים להפוך למטרד שמציק לנו.

חברות הובלה קמו במיוחד בשביל לפתור לנו בעיות אלו ואצלנו באליה הובלות אנו גאים לומר כי אנחנו מתמחים בכל סוגי ההובלות בין אם מדובר בפריטים בודדים וקטנים ובין אם מדובר בפריטים רבים ואף בבית או משרד שלם.

אצלנו תקבל שירות "מקיר לקיר" ותוכלו להוביל איתנו את הבית או את מכונת הכביסה שלכם בראש שקט

הובלת מכונות כביסה היא פעולה שדורשת זהירות ואחריות

מכיוון שהמכונות מכילות אלקטרוניקה עדינה, גופי חימום ומערכות צינורות שבהובלה לא נכונה עלולות להיפגם ולהיהרס. זו בדיוק הסיבה שאצלנו באליה הובלות אנו מעניקים 100% אחריות על כל הובלה או שינוע שמתבצע דרכנו.

100% אחריות על הפריטים שאנו מובילים

שביעות הרצון של לקוחותינו היא בראש מעיינינו ועובדינו המקצועיים והמסורים יודעים להיזהר בהובלה על הפריטים ויודעים במהלך אריזת הבית לבצע עטיפה לכלים שבירים ולפריטים שעלולים להינזק בהובלה. כמו שכתבנו למעלה הלקוח נהנה מ 100% אחריות על ההובלה

בהובלת מכונות כביסה למשל חשוב לדעת כיצד לבצע את העבודה. מערכת גלגלים היא פתרון מצוין למובילים שרוצים לשמור על המכונה מחד ולהקל על ההובלה (ולזרז אותה) מאידך. זו הסיבה שאנו מחזיקים פרופילים מרובעים על גלגלים בצי המשאיות שלנו. אצלנו אתם תמיד מוגנים ומכוסים ואנו מתחייבים שהעבודה תקרה במסגרת לוחות הזמנים שנקבעים מראש.

אנו ממליצים לכם להתקשר אלינו וליהנות מהצעות מחיר הוגנות ושירות אישי בגובה העיניים

מחכים לשיחה שלכם 😊

אליה הובלות

שאלות נפוצות

איך מובילים מכונת כביסה


על מנת להוביל מכונת כביסה בצורה מיטבית עליכם לנתקה מהחשמל ומצינורת המים. יש לוודא לפני ההובלה כי פתח הניקוז אכן נקי. ניתן לבצע הובלת מכונת כביסה בשכיבה אך חשוב לבצע זאת בזהירות ועדיפות לכך שהצד עם הדלת יהיה כלפי מעלה (למנוע מצב של פתיחה בעת ההובלה בפרט במדרגות) לטיפים נוספים ולמוביל מומלץ באיזורכם כנסו לפורטל ההובלות של אלי הובלות

אליה הובלות
- קל להזמין הובלה -

הטופס נשלח בהצלחה

הובלות